xyladecor logo


 

header-zahradni-nabytek

Zahradní nábytek

Zahradní nábytek tvoří nedílnou součást zahrad, teras a balkónů. Proto je důležité ho chránit a pravidelně ošetřovat. Zahradní nábytek je nejvíce vystaven slunečnímu záření, vlhkosti a dešti. Nepříznivé počasí způsobuje jeho zašednutí a chátrání. Je proto důležitá jeho pravidelná údržba, tak aby zahradní nábytek vypadal stále jako nový. Vyzkoušejte naše produkty a uvidíte, že nebudete litovat.

header-dvere-okna-a-podhledy

Dveře, okna a podhledy

Dveře a okna jsou většinou vystaveny protichůdnému působení teplého a studeného vzduchu a vznikající vlhkosti v těchto místech. Správná volba ochranné lazury pomůže flexibilně ventilovat nasátou vlhkost ve dřevě bez toho, aby nátěr popraskal. Vhodnou lazurou dřevo nejen ochráníte, ale i nabarvíte.

header-nabytek-a-drevene-oblozeni

Nábytek a dřevené obložení

Dřevěný nábytek, knihovny a obložení jsou oblíbenými prvky v interiéru. Dodávají mu osobitost a výjimečnost. Proto je důležité, aby vždy vypadaly jako nové a neopotřebované. Důkladná péče a vhodná ochrana prodlouží jejich životnost. Vhodným výběrem laků nebo lazur můžete dřevené prvky v interiéru nejen ochránit, ale i nabarvit, a rozjasnit tak svůj domov ještě více.

header-terasy-a-venkovni-podlahy

Terasy a venkovní podlahy

Dřevěné podlahy jsou velmi oblíbené pro venkovní terasy, altány nebo pergoly. Aby vypadaly co nejlépe, je potřeba je chránit proti nepříznivým vlivům počasí, ochození nebo zašednutí. Venkovní podlahy jsou nejvíce vystaveny mrazu, dešti, slunečnímu záření a vlhkosti. Tyto nepříznivé vlivy mohou pomoci vzniku zelených řas na povrchu podlahy. Nejen že tento efekt nevypadá dobře, ale způsobuje také kluzkost povrchu. Proto je potřeba podlahu chránit a pravidelně ošetřovat. Přinášíme Vám nový aplikační systém, který ochrání nejen Vaši dřevěnou podlahu, ale i Vaše záda.

header-pergoly-a-altany

Pergoly a altány

Pergoly a altány jsou menší dřevené konstrukce, které zvelebují naše zahrady a tak jako všechny dřevěné prvky v exteriéru, jsou i ony vystaveny UV záření, vlhkosti, mrazu a jiným povětrnostním vlivům. Pro zachování jejich dlouhodobé ochrany je správná péče více než důležitá. Našimi lazurami dřevo nejen patřičně ochráníte, ale i krásně nabarvíte.

header-schody-a-zabradli

Schody a zábradlí

Schody a zábradlí patří mezi nejvíce namáhané dřevené plochy v interiéru, a proto je jejich důkladná ochrana nezbytná. Laky a lazury dodají Vašim schodům a zábradlím jedinečný vzhled, zdůrazní jejich dřevěnou strukturu. Navíc zpomalí proces stárnutí a vyblednutí následkem chůze a otěru.

header-zahradni-domky-a-ploty

Zahradní domky a ploty

Dřevené konstrukce z měkkého dřeva v exteriéru jsou kromě UV záření nejvíce vystaveny dřevokaznému hmyzu a houbám způsobujícím modrání a hnilobu. Pravidelná péče a ošetření těchto konstrukcí pomáhá zabránit nepříznivým vlivům počasí, a tak i dosažení jejich maximální ochrany, zachování přirozené barvy a vzhledu. Vyberte si ochranu z řady výrobků Xyladecor a dejte dřevu jen to nejlepší.

header-chaty-chalupy-a-jine-drevene-konstrukce

Chaty, chalupy a jiné dřevené konstrukce

Chaty, chalupy a jiné dřevené stavby jsou vystaveny nepříznivým vlivům počasí, zejména UV záření, vlhkosti a mrazu. Nejvíce namáhány jsou na jihozápadní straně. Správnou ochranou prodloužíte jejich životnost. Díky unikátním vlastnostem a dlouhodobé ochraně nabízejí naše lazury kvalitní ochranu, díky které dřevo nejen ochráníte, ale i moderně nabarvíte.

header-podlaha

Podlaha

Dřevěná podlaha je nejvíce namáhána chůzí a pravidelným čištěním. Podlahové laky Vám zaručí kvalitní ochranu a zároveň dodají Vaší podlaze přirozený vzhled. Zvýrazní tak krásu dřeva a jeho jedinečnou kresbu. Kvalitní laky zpomalí proces stárnutí a vyblednutí následkem chůze.