xyladecor logo


Terasy a venkovní podlahy

Xyladecor PowerPad
Olej na terasy

PowerPad Olej-na-terasy

Xyladecor PowerPad Olej na terasy zajistí vysokou ochranu Vaší podlahy proti nepřízní počasí, vlhkosti a UV záření. Vaši podlaze dodá bohatou přirozenou barvu se sametovým vzhledem. Tento přípravek byl speciálně vyvinut pro aplikátor PowerPad a umožňuje podlahu snadno upravit, obarvit a ochránit. Proniká hluboko do dřeva a zabraňuje předčasnému zašednutí. Jednoduchá a rychlá aplikace bez bolesti zad. Je vhodný pro rýhované i hladké podlahy všech druhů tvrdého dřeva. Lze ho také použít na měkké dřevo.

Stáhnout Bezpečnostní list produktu
Stáhnout Technický list produktu
Návod k obsluze

Povrchová úprava: matná

Teoretická vydatnost: 8 m2/l

Doporučený počet nátěrů: 2-3

Aplikace: PowerPad aplikační přístroj

Čištění: vodou

Složení: na vodní bázi

Doba schnutí:

suchý na dotyk: 1-2h
druhý nátěr: 4-6h
proschlý: 4-6h

Skladovatelnost: Skladujte v suchu, v uzavřeném originálním obalu při teplotě + 8 až + 30 °C. Chraňte před mrazem. Spotřebujte do 5 let od data výroby.


Xyladecor PowerPad

PowerPad box

Diky zařízení Xyladecor PowerPad je konečně snadné dosáhnout dokonale dřevěné podlahy jen za zlomek času v porovnaní s aplikaci štětcem. Aplikátor PowerPad, speciálně navrženy pro dřevěné podlahy, Vám dovoluje nanášení dokonale ovládat, a to bez námahy a nepříjemného ohýbaní. Tento jedinečný aplikátor kombinuje výhody nanášení štětcem a houbou – KARTÁČKY pronikají přímo do drážek a HOUBA klouže po povrchu, takže dosáhnete dokonale hladké a rovnoměrné povrchové úpravy.

Návod k obsluze

Čištění: vodou

 


Xyladecor PowerPad aplikační houba

PowerPad spongee

Náhradní aplikační houba. 2ks v jedném prodejním balení

Návod k obsluze

Čištění: teplou vodou a mýdlem


Xyladecor Terrace

terrace

Xyladecor Terrace je ochranná tenkovrstvá lazura na rozpouštědlové bázi speciálně vyrobena pro ochranu venkovních dřevěných podlah. Krémová konzistence produktu ulehčuje aplikaci a lépe se roztírá. První vrstva vniká do struktury dřeva a impregnuje, čímž zajišťuje dlouhodobou ochranu. Druhá vrstva zanechává na povrchu protiskluzový film v podobě mikrogranulí. Výrobek je šetrnější k životnímu prostředí. Vytváří mikroporézní saténový povrch, který chrání proti UV záření a nepřízním počasí. Výrobek je vhodný na venkovní podlahy vyrobené z tlakově impregnovaného dřeva, tvrdého a měkkého dřeva nebo dřeva již ošetřeného impregnačním prostředkem.

Stáhnout Bezpečnostní list produktu
Stáhnout Technický list produktu

Povrchová úprava: matná s protiskluzovým filmem

Teoretická vydatnost: 10 m2/L

Doporučený počet nátěrů: exteriér 2-3

Aplikace: štětec, váleček

Čištění: běžným syntetickým ředidlem

Složení: na bázi rozpouštědel

Doba schnutí:
suchý na dotek: 5-8h
brousitelný/druhý nátěr: 8h
proschlý: 24h

Skladovatelnost: Skladujte v suchu, v uzavřeném originálním obalu při teplotě + 5 až + 25 °C. Chraňte před mrazem. Spotřebujte do 6 let od data výroby.